Obrtnička komora Varaždinske županije poklon bonom nagradila najbolje učenike

I učenici su dio velike obrtničke obitelji

Igor Šoković, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije, na svečanosti kojom je u sportskoj dvorani u Graberju, u srijedu, 10. srpnja, obilježena 65. godišnjica Elektrostrojarske škole Varaždin, uručio je poklon bonove najboljim učenicima koji se školuju za obrtnička zanimanja.

Obrtnička komora Varaždinske županije osigurala je 11 poklon bonova u vrijednosti 50 eura za učenike Strojarske i prometne škole Varaždin i Elektrostrojarske škole Varaždin, koji su se istaknuli u procesu obrazovanja tijekom minule školske godine. Nagrađeni učenici će za ovaj poklon bon moći kupiti alat po želji u trgovini Bauhaus.

-Željeli smo nagraditi učenike koji su postigli iznadprosječne rezultate u obrazovanju za obrtnička zanimanja. Oni će tako moći kupiti alat koji im je potreban, kako bi kupnjom alata simbolički ušli u svijet obrtništva. Na području Varaždinske županije imamo gotovo četiri tisuće obrtnika, a ovim poklonom učenici koji se školuju za obrtnička zanimanja dobili su poticaj da i oni postanu dio te velike obrtničke obitelji. Ovo je ujedno bila još jedna lijepa prigoda za promociju obrtničkih zanimanja – istaknuo je Igor Šoković, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije.

Na svečanosti Elektrostrojarske škole predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije uručio je 7 poklon bonova učenicima ove škole, a četiri poklon bona učenicima Strojarske i prometne škole u Varaždinu uručio je u srijedu, 3. srpnja na njihovoj prigodnoj svečanosti povodom ispraćaja generacije maturanata 2023./24. koji su uspješno završili svoje srednjoškolsko obrazovanje.